Fotografia produktowa

Sesje fotograficzne u klienta

Fotografia produktowa to zdjęcia przedmiotów rożnego rodzaju. Powinny one prezentować produkt, w taki sposób, aby ukazać jak wygląda on w rzeczywistości, bez przerysowań, cieni i zbędnej interpretacji. Zazwyczaj fotografia produktowa wykonywana jest na białym tle. Celem który chcemy osiągnąć jest przedstawienie produktu w taki sposób, który zachęci klienta do zakupu i możliwie wyeksponuje jego zalety. Bardzo często odpowiednie wykonanie tego zadania pozwala na zwiększenie sprzedaży już na samym początku. Oferujemy wykonanie zdjęć produktów niezależnie od ich wielkości i ilości w siedzibie klienta. Wykonanie sesji u klienta pozwala oszczędzić czas i pieniądze. W zależności od produktu który fotografujemy, przywozimy ze sobą odpowiedni sprzęt, który zapewni wysoką jakość zdjęć fotografowanych przedmiotów. Jesteśmy doświadczoną firmą posiadającą odpowiedni sprzęt i wiedzę by zaproponować Państwu najwyższej jakości usługę fotografii produktowej w siedzibie klienta i nie tylko.

Wykonywanie zdjęć produktów, fotografia produktowa, sesje fotograficzne w siedzibie klienta.
Fotografia produktowa studyjna dla sklepów internetowych , reklam i promocji produktów Kępno.

Fotografia studyjna

Praca w studio fotograficznym bardzo często umożliwia wykonanie jakościowo lepszych zdjęć niż w siedzibie klienta. Wpływ na to ma szereg czynników, najważniejszy z nich jednak to dostępność w studio stacjonarnym pełnego wyposażenia.

Studio umożliwia wykonywanie fotografii produktów o małych i średnich gabarytach. Tu możliwe jest np. wykonanie fotografii z namiotu bezcieniowego.

Nasze studio jest miejscem gdzie wykonywane obrazy fotograficzne powstają w sposób kontrolowany i  zaplanowany. W zależności od potrzeb, mamy większą możliwość operowania oświetleniem. Użycia modyfikatorów światła w celu kontroli jego rozłożenia, światła stałego (żarówki fotograficzne światła stałego) lub światła błyskowego (błyskowe lampy studyjne).

Wszystko to, aby zdjęcia były wykonane pomysłowo i odwzorowywały bardzo wiernie prezentowany produkt.

Dostarczenie produktów do studia ustalane jest indywidualnie, zawsze dbamy o to by produkt nam przekazany nie został w żaden sposób uszkodzony.

Call Now Button