Informatyczne wsparcie firm z okolic Kępna - obsługa techniczna

Wsparcie firm

Dla firm oraz instytucji które nie posiadają własnego działu IT lub nie są zadowolone z bieżącej działalności tego działu czy też innych firm informatycznych, przygotowaliśmy ofertę obsługi informatycznej. Czasem zdarza się że firmy nawet posiadając własnego informatyka, potrzebują drobnego wsparcia z zewnątrz. Usługi informatyczne to szeroki zakres działań i wiedzy, nie każdy poradzi sobie z pełną obsługą wszystkich jej aspektów.

Zatrudnienie nas do działań tego typu pozwala na niskie koszty obsługi IT, ciągłość i bezpieczeństwo wykonywanych działań ze strony zawodowców.

Twoja firma potrzebuje pomocy informatycznej w jakimś aspekcie, zgłoś się do nas, omówimy szczegóły i pomożemy. Na zlecenia reagujemy szybko i efektywnie z dojazdem do klienta.

Instalatorstwo

Skuteczna ochrona gospodarstwa domowego czy biur to ta która bez przerwy monitoruje pomieszczenia i teren w okół obiektu. Wykonujemy usługi montażu systemów monitoringu, telewizji przemysłowej CCTV dla firm oraz klientów indywidualnych. Usługa obejmuje zaprojektowanie instalacji, profesjonalnie wykonanie i obsługę serwisową.

Zainstalowane przez nas kamery mogą być wykonane z funkcją zdalnego podglądu przez laptop czy telefon.

Podobnie inteligentne systemy alarmowe mają wywołać alarm w razie obecności osób niepowołanych. Na system alarmowy składa się szereg urządzeń elektronicznych których instalacją w sposób profesjonalny się zajmujemy. Przywiązujemy bardzo dużą uwagę na indywidualne podejście do każdego projektu i klienta.

Instalatorstwo - kamery, budowa sieci Kępno
budowa sieci komputerowych LAN WI-FI

Sieci komputerowe

Sieci komputerowe to grupy urządzeń, zazwyczaj komputerów, połączonych ze sobą w celu wymiany informacji, danych czy współdzielenia urządzeń.

Zajmujemy się projektowaniem, wdrażaniem i konfigurowaniem sieci komputerowych w firmie lub  domu. Wdrażamy różnego typu rozwiązania takie jak sieci lokalne LAN lub sieci bezprzewodowe WIFI.

Pomagamy przy wzmacnianiu sygnału sieci WIFI, a także konfiguracji dodatkowych urządzeń które w tej sieci mają funkcjonować, takich jak tablety, telewizory, konsole czy drukarki.

Dbamy również o bezpieczeństwo sprzętu i danych, każda sieć jest odpowiednio zabezpieczana przed niepożądanymi działaniami i ingerencjami.

Wsparcie serwisowe stron i sklepów

Decydując się na stworzenie strony www czy sklepu internetowego mało kto zdaje sobie sprawę że warto wziąć pod uwagę ich obsługę serwisową.

Każda witryna jest nieustannie narażona na różnego typu zagrożenia które mogą zmienić treść strony,  zakłócić jej prawidłowe działanie lub ją całkowicie usunąć.

Wobec tego warto pomyśleć o stałym wsparciu serwisowym które obejmuje regularne aktualizacje mające istotny wpływ na utrzymanie bezpieczeństwa.

W wypadku przełamania systemów bezpieczeństwa,  oferujemy doraźną pomoc w przywróceniu działania strony czy sklepu www.

Serwisowanie stron www i sklepów internetowych - aktualizacje, wsparcie
Call Now Button