Zdjęcia na białym tle, szparowanie - wycinanie tła ze zdjęć mebli i innych Kępno

Szparowanie (wycinanie tła)

Jedna z podstawowych czynności dotyczącej grafiki produktowej to odpowiednia obróbka zdjęć. Jest to pracochłonne zajęcie, wymagające odpowiednich narzędzi i umiejętności, nie jest to takie proste jak mogło by się wydawać. Oczywistą rzeczą jest że nie każdy przedsiębiorca może sobie na to pozwolić, zatrudnianie odpowiedniej osoby do tego celu też często się nie kalkuluje.

My podejmiemy się umiejętnego, profesjonalnego i estetycznego usuwania tła czy kadrowania zdjęć. Jest to coraz powszechniej poszukiwana usługa z racji coraz większych wymagań w portalach takich jak OLX, Allegro czy Ebay. Często też okazuje się że zdjęcie na białym tle wygląda po prostu lepiej na sklepie internetowym, pozwala czasem uwypuklić detale sprzedawanego produktu.

Dodawanie efektów

Podejmujemy się także obróbki zdjęć z zakresu retuszu i przetwarzania zdjęć będących w posiadaniu klienta. Są to działania takie jak zmiana kolorystyki, dodawanie cieni, wyostrzanie, poprawa oświetlenia czy fotomontaż.

Wiemy że zdjęcia mają wpływ na odczucia czy opinie na temat jakiegoś produktu, dlatego tak istotne jest by zdjęcie interesowało i budowało wyobrażenie w oczach klienta.

Dlatego istotne jest aby każde zdjęcie produktu powierzone profesjonaliście który wyciągnie z niego jak najlepszy efekt końcowy i zneutralizuje niedoróbki. Warto pamiętać o tym że nawet zdjęcia robione w na profesjonalnym sprzęcie w studio podlegają obróbce czy retuszowi.

Modyfikowanie zdjęć produktów, zmiana kolorystyki -AIS Kępno
Aranżacje mebli, studio graficzne - obróbka grafiki Kępno

Wizualizacje - Aranżacje

Przedstawienie samego produktu na białym tle bardzo często okazuje się niewystarczające. Czasem klient nie zdaje sobie do końca sprawy co za produkt ogląda, jak jest on montowany, lub jako wygląda w całości czy komplecie.

Tutaj pomocne okazuje się zdjęcie aranżacji produktu, pokazujące go w jego przykładowym środowisku, lub ustawieniu. Pozwala to klientowi wyobrazić sobie sprzedawany produkt w konkretnym miejscu jego własnego domu.

Dbamy o to by wykonana aranżacja produktu współgrała z jego kształtem, kątem, kolorystyką i stylem. Zależy nam na tym aby całość kompozycji tworzyła spójną całość z prezentowanym produktem i go podkreślała.

Projekty wizytówek

Istotnym elementem wizerunku firmy jest ciągle tradycyjna, drukowana forma. Wizytówki pomagają budować zaufanie i dobre relacje z klientem, jest to dla niego sygnał że wyrażamy chęć współpracy i może do nas zadzwonić gdy zajdzie taka potrzeba. Oszczędza nam to zbędnego pisania danych kontaktowych.

Jeśli chcesz zaprojektować całkowicie nową wizytówkę lub chcesz odświeżyć projekt zapraszamy do kontaktu. Wspólnie dobierzemy odpowiedni format wizytówki, ustalimy dane jakie ma ona posiadać.

Istotną kwestią mającą wpływ na odbiór wizytówki jest nie tylko estetyczny projekt wizualny, ważny jest także dotyk, pod tym kątem wizytówki też potrafią zadziwiać.

 

Projekty Wizytówek firmowych - AIS Kępno
Projekty logo dla firm Kępno

Logo

Logo to znak firmowy który jest znakiem rozpoznawczym Twojej marki. Samo w sobie jest pewną formą komunikatu jaki wysyłamy do klienta, jest to pierwszy krok jaki wykonuje się w kwestii wizerunku w sieci.

Zajmujemy się projektowaniem, tworzeniem Logo dla marek, firm, instytucji, poszczególnych usług czy produktów. Zapewniamy że wszystkie projekty są indywidualnie tworzone dla konkretnego klienta przez profesjonalistę, nie używamy żadnych kreatorów tworzenia gotowych projektów.

Zaprojektujemy dla Ciebie logo które zapadnie w pamięć klientom, będzie czytelne, rozpoznawalne, wzbudzi pozytywne skojarzenia i emocje. Projekt oczywiście musi zostać zaakceptowany przez zleceniodawcę, dlatego projekt musi spełnić Państwa oczekiwania, dopiero wtedy zakończymy nad nim pracę.

Katalogi i ulotki

Kolejna forma tradycyjnej reklamy drukowanej na papierze. Ulotki to mała i szybka forma przekazu, na której zaprezentować możemy oferowane produkty lub usługi w skompresowanej formie.

Zaprojektujemy dla Ciebie wymarzoną ulotkę będącą indywidualnym, wykonanym specjalnie dla Ciebie projektem, wykonanym według twoich oczekiwań i wytycznych. Wykonujemy ulotki reklamowe, ulotki z kodami rabatowymi i bonami, instrukcje i karty informacyjne. Dbamy o przejrzystość projektu, tak by całość była przyjazna i czytelna dla odbiorcy, a jednocześnie nadal atrakcyjna wizualnie.

Jeśli chcemy przedstawić większą ilość informacji czy produktów, wtedy proponujemy zaprojektowanie katalogów. Bardzo przydatne w pracy przedstawicieli handlowych oraz w budowaniu długotrwałej relacji z klientem który oferuje nasze produkty innym klientom, pozwala to wszystkim na lepsze zapoznanie się z ofertą.

Projekt katalogu lub ulotki reklamowej zaczynamy od omówienia koncepcji. W projektowanych przez nas katalogach stosujemy różne formy przedstawiania treści. Na potrzeby katalogu możemy wykonać sesje zdjęciowe produktów czy usługi copywriterskie.

Ulotki, katalogi reklamowe Kępno
Call Now Button